Bizimle iletişime geçmek için sosyal medya hesaplarımızı kullanabilirsiniz. Mail ile ulaşmak isterseniz ibrahimvas@icloud.com adresine mail atabilirsiniz.

Ödevlerinizi ve gerekli metaryallerinizi bizlere yazarak bizlerin sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. (sunum, slayt vs.)

  • Ücretsiz ödevleriniz yapılır.
  • Ödevlerinize yardımcı olmamızdaki amaç tembelliğe değil nasıl yapıldığını ve nelere dikkat edilmeli konusunda adımlar ile yapılır.
  • Türkiye’nin geleceği siz gençlersiniz o yüzden misyonumuz ve vizyonumuz gereği yanınızdayız.
  • 7/24 destek isteyebilir ve soru sorabilirsiniz.

Bizimle paylaşmak istediğiniz her neyse, her zaman dinlemeye hazırız. E-posta sistemimiz, size mümkün olan en kısa zamanda yanıt vermesi gereken iletileri doğrudan site yöneticisine iletir. Bir cevap almak için, elbette e-posta adresinizi bize bildirmeniz gerekir.

Gizliliğinize saygı duyuyoruz ve tüm bilgileriniz yalnızca aramızda iletişim kurmak için korunacak ve kullanılacak. Özellikle dürüst geri bildirimler, içerik önerileri ve yararlı tartışmalar için teşekkür ederiz. Ayrıca, genellikle kopyalanmış ve yapıştırılmış PR materyalini okumaz, bu nedenle spam e-posta türünü göndermek iyi bir fikir değildir.

İletişim Bilgileri

Wiki Eğitim İletişim Bilgileri
Ankara – Niğde – Şanlıurfa / Türkiye

Email: ibrahimvas@icloud.com

Sosyal Medya Hesaplarımız

Send us a message!

[contact-form-7 id=”3201″ title=”İletişim formu 1″]

LATEST POSTS

Coğrafi Keşiflerin Nedenleri ve Sonuçları

Bu yazımızda sizlere Coğrafi Keşiflerin Nedenleri ve Sonuçları hakkında bilgi verdik. Coğrafi Keşiflerin Nedenleri ve Sonuçları yazımızla birlikte sömürgeciliğinde nedenini daha iyi anlayacaksınızdır. Coğrafi keşiflerden...
Radyonun İcadı

Radyonun İcadı